Згідно з Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про здійснення державних закупівель” виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.12.2011 № 568 “Про встановлення тарифів на послуги комунального підприємства “Водоканал” м.Запоріжжя”:
1.1 викласти пункт 3 в наступній редакції:
“Тарифи на послуги водопостачання та водовідведення комунального підприємства “Водоканал” м.Запоріжжя” для бюджетних установ застосовуються з 01.02.2012”, у зв’язку з цим пункти третій, четвертий, п’ятий рішення від 27.12.2011 № 568 “Про встановлення тарифів на послуги комунального підприємства “Водоканал” м.Запоріжжя” вважати, відповідно, пунктами четвертим, п’ятим, шостим.
2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директора департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради В. І. Малиш.
Міський голова О.Ч.Сін