Доволі резонансна ситуація склалася в Запоріжжі навколо компанії «Кліон Груп». З приводу чого в місцевому медіа- центрі відбулося засідання „круглого столу” за участю керівників влади, членів бізнес-союзу „Порада” та громади.

За даними керуючого партнера компанії «Кліон Груп» Дмитра Боброва, підприємство займається імпортом та реалізацією риби та морепродуктів на внутрішньому ринку України. Їхній рибопереробний комплекс, оснащений новітнім високотехнологічним обладнанням, створено шість років тому. За цей час розроблено й успішно реалізовано систему дистрибуції, підготовлено для експлуатації близько 18 000 м складських приміщень, організовано ефективну систему логістики з власними центрами у Запоріжжі, Керчі та Миколаєві. 2015 року підприємство виплатило 295 мільйонів гривень податків і зборів, є роботодавцем для 700 запоріжців та жителів інших міст України. Дмитро Бобров також повідомив, що вже третій рік поспіль податківці звинувачують «Кліон Груп» у заниженні деклараційних звітів за договорами поставок продукції, а численні судові процеси з цього приводу гальмують розвиток підприємства. У кінці лютого роботу Запорізької та Київської філій заводу було заблоковано остаточно через перевірку податкової поліції.

Зважаючи на значний резонанс ситуації, в питання втрутилася обласна влада. Прикметно, що свого часу керівники ТОВ «Метпромсервіс», через тиск з боку контролюючих та правоохоронних органів, планували перенести виробництво на територію Європи. Проте ситуацію тоді вдалося владнати. Нині в такому ж стані опинилось це підприємство.