У Запоріжжі побувала делегація з Німеччини, з якою Запорізька обласна влада обговорила можливість поставок громадського транспорту з ФРН за цінами нижче ринкових.

Також сторони обговорили можливості співпраці в напрямках фінансової підтримки ОСББ у рамках модернізації житлового фонду, розробки й установки електростанцій на альтернативних джерелах енергії (сонячних і вітрових), вуличного освітлення на основі сонячних панелей і вирощування на території Запорізької області енергетичних рослин.

Та головною темою зустрічі було оновлення обласного автопарку, автобуси якого були витіснені із запорізького ринку автоперевезень незручними „маршрутками”. Цю тему запорізькі керівники обговорили з представниками компанії Managess. Зі сторони німецької делегації були присутні засновник компанії Managess Energy Юрген Херес та представники компанії в Україні Артем Бірюков і Володимир Пазюк.

Головна тема обговорення сторін – це модернізація системи громадського транспорту в Запоріжжі та області. Так, за словами Юргена Хереса, найближчим часом у Магдебурзі планується чергове оновлення автопарку громадського транспорту, а автобуси з малим пробігом, які перебувають у хорошому стані, планується продавати. Тому сторони розглянули можливість поставок громадського транспорту до Запорізького регіону за цінами нижче ринкових.