Міський голова Олександр Сін провів виїзну оперативну нараду з питання реконструкції пам’ятника Металургу. У ньому взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Свіркін, радник міського голови Володимир Грищенко, директори департаментів, начальники управлінь міської ради.

Уже кілька років колективи металургійних підприємств Запоріжжя зверталися до міської влади з проханням упорядкувати пам’ятник Металургу, який перебував у незадовільному стані. Тільки в цьому році, за ініціативою міського голови Олександра Сіна, вдалося виділити необхідне фінансування.
“Проводячи цю реконструкцію, ми віддаємо данину поваги нашим металургам, які вносять вирішальний вклад у розвиток економіки Запоріжжя, наповнення міського бюджету. Оновлений пам’ятник стане подарунком запоріжцям до Дня металургів”, – сказав Олександр Сін.
Після завершення реконструкції пам’ятник Металургу придбає первинний зовнішній вигляд. “Ми не тільки впорядкуємо та пофарбуємо фігуру сталевара, але й очистимо гранітний постамент, на якому вона встановлена”, – зазначив перший заступник міського голови Дмитро Свіркін.
Для того щоб пам’ятник було видно і в нічний час, його обладнають підсвічуванням. Зараз роботи в самому розпалі. Комунальники приводять в порядок розташовану поруч зелену зону. Тут буде облаштовано газон, покладуть плитку, встановлять нові бордюри.
Кошти на проведення робіт були виділені з міського бюджету. Їх вартість повинна скласти близько 350000 гривень. Відкриють реконструйований пам’ятник Металургу наступного тижня.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua