У міськвиконкомі відбулася зустріч міського голови Олександра Сіна з представниками Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). У ній взяли участь президент цієї організації Володимир Щелкунов, генеральний секретар комітету Володимир Михайлов, президент Запорізького обласного союзу промисловців та підприємців (роботодавців) “Потенціал”, керівник Запорізького регіонального відділення ICC Ukraine Петро Ванат. Сторони обговорили перспективи співпраці між Запоріжжям та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.
Як розповів генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов, завдання Міжнародної торгової палати – представляти інтереси бізнесу в різних країнах світу. Національні комітети Міжнародної торгової палати організовані в 94 країнах.
За словами Володимира Щелкунова, Український національний комітет Міжнародної торгової палати займається пошуком нових ринків збуту для великих українських компаній. Так, ICC Ukraine вже багато років активно співпрацює із запорізьким підприємством “Мотор Січ”. “Специфіка полягає в тому, що ми працюємо виключно з крупним бізнесом. Ми займаємося захистом українського бізнесу, лобіюванням його інтересів”, – сказав Володимир Щелкунов.
За словами представників Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, ICC Ukraine зацікавлений ??у співпраці з Запоріжжям, в тому числі в питаннях реалізації інвестиційних проектів. У комітеті є бази даних іноземних інвесторів, які готові вкласти кошти в проекти в різних сферах.
Міський голова Олександр Сін висловив упевненість, що Запоріжжя і ICC Ukraine зможуть плідно співпрацювати. “Питання підтримки великого бізнесу дуже важливі для нашого міста. Якщо великі запорізькі промислові підприємства будуть ефективно працювати, то Запоріжжя успішно розвиватиметься”, – сказав Олександр Сін.
Міський голова Олександр Сін також взяв участь у роботі регіонального форуму Українського національного комітету Міжнародної торгової палати. Виступаючи перед присутніми, Олександр Сін зазначив, що в Запоріжжі працює більше двохсот промислових підприємств, існує значний науковий потенціал.
На думку мера, співпраця з ICC Ukraine може стати для Запоріжжя серйозним поштовхом у залученні в економіку міста інвестицій та сучасних технологій. “Для Запоріжжя також цікавий досвід соціальної відповідальності бізнесу, який накопичено ICC Ukraine. Сподіваюся, що подібна практика знайде поширення і в Запоріжжі”, – заявив Олександр Сін.
Підсумком роботи форуму стало підписання договору про співпрацю між Запорізькою міською радою та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.

За матеріалами сайту www.meria.zp.ua, фото Володимира Шеремета