У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. Вів засідання голова комісії Василь Полюсов. У роботі комісії взяли участь депутати Андрій Бережний, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Віталій Овчаренко, Тетяна Поліщук, Неоніла Сепп, Володимир Фомін, Людмила Шаталова.

Василь Полюсов

На початку депутати привітали з Днем народження свого колегу Андрія Бережного, вручивши імениннику квіти.
Члени комісії заслухали інформацію заступника директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Максима Хитрика, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано 531 тис. 442 грн.
Перед членами комісії з повідомленнями стосовно проектів рішень, що пропонуються для внесення до порядку денного чергової сесії міської ради, виступили представники кількох департаментів і управлінь. Більшість пропонованих проектів депутати вирішили винести на сесію міськради.
З інформацією про хід реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі депутатів ознайомила заступник начальника управління з питань земельних відносин міськради Наталя Вишнякова. Фахівець зазначила, що важливу роботу в місті варто суттєво пожвавити.
Про інвентаризацію малих архітектурних форм в Запоріжжі членам комісії доповів директор КП “Градопроект” Євген Сидоренко, наголосивши на тому, що нині на теренах обласного центру до 50 % кіосків не працює, перебуваючи у занедбаному стані.
Інформації згаданих спеціалістів депутати взяли до відома.

Анатолій Бабій