Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олександр Богатий, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Михайло Молчанов, Ігор Хмура.

Геннадій Рекалов

Розглянуто питання, які виносяться на майбутню сесію та стосуються питань життєдіяльності міста.
Депутати докладно зупинилися на проекті зведення у нашому місті пам’ятника видатному поетові Тарасу Шевченку. Зокрема зазначили, що під час будівництва не слід переносити вже наявні комунікації, щоб запобігти зайвим витратам та можливим незручностям. Депутати також висловили сподівання, що територію навкруги майбутнього пам’ятника буде максимально впорядковано.
Депутат Олександр Бірюк поцікавився динамікою оформлення субсидій на оплату комунальних послуг запоріжцями. Як зазначив голова комісії Геннадій Рекалов, зараз кількість бажаючих оформити субсидії знизилася, головним чином через необізнаність городян. Депутати висловилися за необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення, адже оформити субсидію зараз просто, і ніякими проблемами на майбутнє це загрожує. Депутати Олександр Богатий та Віра Куренкіна запропонували, щоб до кожної квартири було направлено пам’ятку про можливість оформлення субсидії.
Обговорюючи благоустрій міста, депутати звернули увагу на необхідність дотримання рекламних бігбордів та територій навколо них у належному стані.

Олена ПІДДУБНА