11 квітня в ПК ім. Кірова пройшов концерт «Світ великих сердець», а також ігри та конкурси, в яких брали участь діти з особливими потребами. Організатором інтерактивного заходу виступила Запорізька обласна громадська організація «Флоренс».

 

 

 

У фойє залу понад 50 студентів-волонтерів грали з дітьми в різні ігри, проводили змагання та конкурси. Вхід на захід був безкоштовним, учасники отримували призи та подарунки. Потім відбувся концерт, де діти продемонстрували свої хореографічні та вокальні таланти, акторську майстерність.
Директор обласної громадської організації «Флоренс» Людмила Романенкова розповіла «ЗС», що подібні інтерактивні заходи та концерти в Запоріжжі проходять четвертий рік. «Це дуже важливо, коли діти з особливими потребами зустрічаються разом із здоровими дітьми, грають, змагаються між собою, забуваючи про свої проблеми. Діти вчаться спілкуватися, знаходять нових друзів, демонструють свої таланти – і це здорово!», – зазначає Людмила Романенкова.

 

 

 

Запорізька обласна громадська організація «Флоренс» створена в 2004 році і співпрацює з німецькими партнерами з Магдебурга. З дітьми займаються  соціальні педагоги, соціальні працівники, фізреабілітолог і психологи.

 

Напрямків роботи безліч – це і реабілітація дітей з особливими потребами від народження до шести років, які не можуть відвідувати державні заклади через важки хвороби, заняття з юними правопорушниками, тренінги зі школярами та дорослими.
Одна з проблем у роботі центру – відсутність приміщення для роботи з дітьми до 6 років. Зараз малюки зі складними діагнозами проходять реабілітацію в орендованій квартирі на вулиці Дзержинській, 68, однак мешканці будинку цим вкрай не задоволені.
«Сподіваємось, що міська влада нам допоможе вирішити цю проблему та у нас з’явиться своє приміщення, ми щиро сподіваємося, що про наших малюків не забудуть», – каже Людмила Романенкова.

Олександра БУДИЛКА,
фото автора