Поліція затримала групу провокаторів, які поширювали газети “Полк перемоги”

Це сталося вдень в неділю, 14 липня, біля палацу спорту “Юність” в Запоріжжі, де повинна булла відбутися зустріч команди міського голови Володимира Буряка з прибічниками.

Видання, яке поширювали люди у футболках з написами “Полк перемоги&quo”, містить свідомо неправдиві відомості про команду кандидатів в народні депутати, яких підтримує мер Запоріжжя Володимир Буряк.

photo_2019-07-14_14-51-14

Газета “Полк перемоги”, яку поширювали провокатори, віддрукована величезним накладом в 50 тисяч екземплярів. У початкових даних видання відзначається, що відповідальним за випуск є хтось Козырев Н.И. Виконала замовлення друкарня Гайденченко В. Н.

Зміст видання є прямим порушенням п. 10 ст. 74 Закони України про вибори народних депутатів. Вона забороняє поширення недостовірних і наклепницьких відомостей про кандидатів в народні депутати. Порушення цієї норми спричиняє за собою адміністративну відповідальність.

photo_2019-07-14_14-51-10 — копия

У поліції проводять необхідну перевірку цього інциденту.

“Полк Перемоги” – проросійська організація, підконтрольна екс-депутатові міськради Запоріжжя Андрію Іванову. Його фото і звернення розміщене на головної сторінки провокаційної газети. Не виключено, що його особа або використовують конкуренти команди Буряка, або він діє по їх замовленню.

Нагадаємо, раніше в Запоріжжі облили фарбою сити-лайт із зображенням одного з представників команди Буряка.