За тиждень ремонтні роботи на проспекті Маяковського будуть закінчені

Масштабна реконструкція проспекту Маяковського вийшла на фініш. Наразі там завершується укладання асфальту, плануються газони та вже до кінця липня роботи будуть повністю завершені.

Screenshot_124

Сьогодні міський голова Запоріжжя разом із своїм заступником Анатолієм Пустоваровим та депутатом обласної ради Віктором Буськом провів виїзну нараду та перевірив хід робіт.

Screenshot_133

– Місто отримає повністю реконструйований проспект Маяковського, від проспекту Соборного до каскаду фонтанів «Райдуга». Важливо, що тут не лише замінили асфальт, уклали тротуарну плитку, а і виконали багато підземних робіт, замінивши інженерні мережі, облаштували зовнішнє освітлення, – зазначив Володимир Буряк.

Screenshot_130

Нагадаємо, реконструкцію проспекту Маяковського розпочали кілька років тому. До роботи підійшли комплексно, наводячи не лише зовнішню красу і порядок, але й замінюючи стару систему комунікацій. Ремонтні роботи розподілили на декілька черг.

Screenshot_126

На початку весни розпочався останній етап реконструкції. Він охопив територію від вулиці Перемоги до каскаду фонтанів «Райдуга». Ремонтні роботи на цьому об’єкті постійно знаходилися на контролі мера Запоріжжя.

Screenshot_127

Восени планується озеленити територію проспекту. Будуть висаджені молоді дерева та кущі. Слід зазначити, що під час реконструкції, за дорученням Володимира Буряка, були збережені дерева, які ростуть на проспекті Маяковського вже багато років.

Screenshot_128

Під час сьогоднішньої наради міський голова звернув увагу на стан території та споруд, які знаходяться поруч з оновленим проспектом. Зокрема музичного училища, одного з приватних спортивних закладів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

– Доручив сьогодні зайнятися цим питанням депутату обласної ради Віктору Буську. Необхідно щоб власники привели у порядок огорожу, підтримували у належному стані власну територію. Анатолій Пустоваров отримав доручення взяти під особистий контроль низку інших питань – приведення у порядок опор зовнішнього освітлення, які знаходяться на балансі «Запоріжміськсвітла», також власник розташованої поруч автостоянки привів у порядок огорожу навколо неї, – сказав Володимир Буряк.

Screenshot_129

На своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» міський голова написав, що до Дня металурга реконструкція проспекту Маяковського буде закінчена:

«Так, це був довгограючий об’єкт, реконструкція якого зайняла три роки. Але ми зробили його гарно, якісно та власними силами, за кошти міського бюджету, без жодної підтримки з боку центральної влади.

Впевнений, що ця зона відпочинку – від проспекту Соборного до каскаду фонтанів «Веселка» – стане ще однією окрасою нашого міста».

Screenshot_132Читайте також: У Запоріжжі кипить ремонт доріг.