14 жовтня в Запоріжжі на Алеї Бойової Слави пройшов урочистий мітинг, присвячений Дню звільнення міста. У заході взяли участь керівники області й міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій, школярі й студенти.
Щороку вшанувати пам’ять воїнів-визволителів, які не повернулися з полів жорстоких боїв, на Алеї Бойової Слави збираються кілька поколінь запоріжців. Найпочесніші гості свята – ветерани, ті, хто 69 років тому звільняв Запоріжжя, завойовував мир на землі.
Поздоровляючи зі святом ветеранів і городян, голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко сказав:
– Шановні ветерани, ви – наші герої, й сьогодні – ваш день! У цей день я поздоровляю вас від імені всіх запоріжців! Сьогодні Запорізький край, місто Запоріжжя – це великий індустріальний, аграрний центр, духовне серце України. Ми з вами – одна команда, Запорізький край – регіон динамічного розвитку!
У ході врочистого мітингу від імені міської влади ветеранів і запоріжців поздоровив секретар міської ради Роман Таран:
– Важко представити, що 69 років тому в Запоріжжі йшли бої. Битва за місто була прикладом вищого героїзму й самопожертви наших солдатів. Шановні ветерани! Спасибі вам за ваш подвиг і героїзм! Ви подарували нам і всім наступним поколінням можливість жити в мирний час.
По завершенні мітингу відбулося покладання квітів до підніжжя монумента.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua