Гандбол. Кубок ЄГФ
Здолали ісландський бар’єр
“Мотор” (Україна) – “Хаукар” (Ісландія) 30:25.
Коли один із клубів обидві зустрічі такого рангу проводить в гостях, то ви розумієте, що це означає. Проте нестандартний, розумний і швидкий гандбол, який продемонстрували гості в дебюті поєдинку, змусив добряче похвилюватися тренерський штаб запоріжців. Пристосуватися до чіпкого захисту ісландців гравцям “Мотора” вдалося лише через 10 хвилин ігрового часу, а до того завдяки нестандартним рішенням головного бомбардира гостей – Сігурманнссона тон у грі задавав “Хаукар”. Втім, стрімкі відриви спершу Горбачова, а потім двічі Жука змінили не тільки ситуацію в рахунку (10:7), але і значно розкріпачили господарів. Надалі ісландські гандболісти були вже в ролі наздоганяючих, хоча здаватися на милість переможців не квапилися.
“Хаукар” – “Мотор” 22:28.
У другому поєдинку, в якому ісландці виступали як номінальні господарі, роботи у запоріжців не зменшилося – на майданчику панувала рівна гра з двосічними моментами. Гравцям нашої команди ніяк не вдавалося відірватися в рахунку.
Другий тайм пройшов під впевненим контролем запорізького клубу, за діями якого уважно спостерігали не тільки численні уболівальники, але і дві команди наших принципових суперників по національному чемпіонату – “ЗТР” та делегація з Південного на чолі з Олегом Сичем. Максимальна самовіддача моторівців у підсумку винагородила заслуженою перемогою з підсумковим балансом у “плюс 11” і шансом проявити себе в основному раунді найпрестижнішого європейського клубного турніру.
Суперників по груповому етапу розіграшу Кубка ЄГФ ГК “Мотор” дізнається 23 жовтня, коли у Відні відбудеться жеребкування серед переможців ще триваючого 2-го кваліфікаційного етапу.
Баскетбол
Перша поразка “Ферро”
“Хімік” (Южне) – “Ферро-ЗНТУ” (Запоріжжя) 87:79 (26:21, 27:17, 16:20, 18:21). Южне. 14 жовтня. ФСК “Олімп”. 1000 глядачів.
“Ферро-ЗНТУ”: Дикий, Лебединцев (3), Шеппелл (19 + 8 підбирань + 5 передач), Мур (11 + 7 підбирань), Кулпеппер (27); Рибалко (1), Гуінн (15), Вернер (3), Тимощук, Буцький.
Розпочавши матч доволі впевнено й довівши свою перевагу до 6 пунктів (14:8), гості дозволили суперникам “прокинутися”. “Хімік”, у лавах якого результативною грою виділявся серб Сава Лешич, узяв на озброєння тактику… запоріжців: швидкі атаки, щільний захист, відчайдушна боротьба за кожний м’яч. У підсумку – перемога.