Декілька років в загальноосвітній школі № 72 (з поглибленим вивченням хімії та біології) з учбового процесу був виведений один із кабінетів у лівому крилі будівлі – там протікала покрівля. Тепер завдяки фінансовій допомозі трьох депутатів міської ради над кабінетом англійської мови не тільки полагоджено покрівлю, але й замінено старі вікна на пластикові та куплено новенькі парти.
Розповідає директор школи Тетяна Усова:
– Із проханням допомогти ми спочатку звернулися до депутата Наталії Завгородньої. Вона відразу погодилася і виділила із свого депутатського фонду на ремонт даху в лівому крилі школи 10 тисяч гривень. Депутат Рудольф Акопян теж дав школі на закупку нових парт 10 тисяч гривень. А депутат Зінаїда Гальчинська, яка на момент нашого звернення до неї вже майже повністю розподілила свій депутатський фонд, змогла переказати школі 2 тисячі гривень. Але і вони були дуже доречні і пішли на заміну одного з вікон на сучасний склопакет. Інші вікна в кабінеті було замінено за рахунок громадського фонду “Мальва”. Крім того, батьківський громадський фонд профінансував проведення в кабінет Інтернету. Тепер залишилося купити ноутбук, і наші діти зможуть вивчати англійську за допомогою сучасних інтерактивних методик навчання. До речі, у школі всі “Б” класи з 1 по 11-й поглиблено вивчають англійську.
Від усіх учнів та батьків хочу висловити велику подяку депутатам. А ще дуже приємно, коли рідна школа стає єдиною родиною. Адже Рудольф Акопян – це випускник нашої школи, а в Наталії Завгородньої тут навчалася донька.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА