В Запоріжжі діє міська програма розвитку Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» що включає реконструкцію дороги, заміну навігаційного обладнання, будівництво терміналу , тощо.

Так, у 2017-2018 заплановано замінити стару систему посадки з метою модернізації системи радіотехнічного обладнання та навігації. Роботу проведуть у кілька етапів приведеться за рахунок міського бюджету та коштів підприємства.
Міський голова розповів членам виконавчого комітету про плани з будівництва терміналу.
– По проекту аеропорту ми без зауважень пройшли науково-технічну комісію Міністерства регіонального розвитку, Міністерство економіки. Зараз проекти та рішення направлені в Міністерство юстиції для підготовки розпорядження Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману на підписання дозволу на здійснення проекту, – сказав Володимир Буряк.
Він зазначив, що були об’явлені міжнародні торги на визначення підрядника. Вже 17 вересня буде розкриття конкурсних пропозицій. Як зазначив перший заступник міського голови Сергій Мішок, до учасників пред’явили жорсткі вимоги. Найголовніша – це має бути компанія з досвідом будівництва в Україні чи закордоном.