Обстановка на фронті говорить про те, що противник намагається наступати і просунутися вглиб у напрямку Запоріжжя, але зазнає втрат і зосереджує основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Російські війська продовжують здійснювати обстріли позицій наших військ та вести наступальні дії на напрямку Покровське – Гуляйполе. Про це повідомляє речник голови ЗОВА Іван Арєф’єв.

Близько першої години дня у вівторок в районі Білякова мелітопольці спостерігали пересування довгої колони техніки окупантів через місто у бік Запоріжжя. Ще понад 45 одиниць ворожої техніки мелітопольці спостерігали на вулиці Ломоносова на мікрорайоні. Здебільшого їхали тентовані вантажівки із живою силою окупантів, десяток бензовозів, танки.

Сили оборони Запорізького краю знищили ворожий радар поблизу Токмака Василівського району Запорізької області.

Окупанти сформували в Мелітополі вже 4-ту військову базу поблизу житлових кварталів. Накопичують там військову техніку.

Не маючи змоги перемогти українських воїнів на полі бою, російські терористично-окупаційні війська намагаються тиснути на мирне населення Запорізької області і знайти колаборантів, що погоджуються співпрацювати з ворогом. До того ж, росіяни заблокували будь-яку можливість для українців виїхати з окупованих територій і не дають змоги волонтерам доставити гуманітарний вантаж.

Підрозділи тактичної групи Запоріжжя продовжують готувати місто до оборони та здійснювати патрулювання з виставленням тимчасових спостережних постів і охорони важливих об’єктів. Патрульна поліція та поліція охорони продовжують виконувати завдання з охорони громадського порядку, здійснюють патрулювання та супроводження колон.

Так, за час комендантської години затримано та доставлено до підрозділів поліції 20 осіб, з них: 18 чоловіків та 2 жінки. Десять чоловіків передано до територіального центру комплектації та соціальної підтримки, їм вручено повістки. Всіх затриманих перевірено співробітниками СБУ. Окрім того, за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп‘яніння затримано 1 водія – його автомобіль вилучено.