РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ. РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної адміністрації від 08.06.2012 № 552р
Про внесення доповнень до переліків 1, 2 розпорядження голови районної адміністрації  від 20.01.2012 р. № 73р “Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок 
у визначених місцях на території Шевченківського району”
З метою впорядкування лоткової торгівлі на території району, на підставі протоколу робочої групи з питань розміщення на території Шевченківського району об’єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення від 06.06.2012 р. № 18:
1. Внести доповнення до додатку 1 “Перелік зон для розміщення пересувної торговельної мережі на території району”, затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 20.01.2012 р. № 73р “Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району”, та викласти в такій редакції:
Зона № 2 – 59 торгових точок на розміщення об’єктів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями, терміном функціонування згідно з п.3 розд. ІІ “Положення про порядок розміщення на території м.Запоріжжя об’єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення”, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 року № 49.
Вулиці: 8 Березня, Шевченка, Таганрозька, Солідарності, Куйбишева, Червонопрапорна, Арсенальна, Алтайська, Волзька, Слов’янська, Панфьорова, Памірська, Автодорожна, Липовецька, Ударників, Ферганська, Юннатів, Підлісна, Цюрупи, Тимирязєва.
2. Внести зміни та доповнення до додатку 2 “Перелік місць для розміщення пересувної торговельної мережі та надання послуг поза межами приміщень” (терміном функціонування 1 рік), затвердженого розпорядженням голови районної адміністрації від 20.01.2012 р. № 73р “Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережі та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району”, та викласти пункти в такій редакції:
Кількість № зони
торгових
точок
п. 9.вул.Чарівна (р-н буд.
№ 155-а внутрішньо-
квартальна територія – 2 3
р-н буд. № 28 – 1 3
р-н буд. № 46 – 1 3
р-н буд. № 48-а – 1 3
р-н буд. № 159–161 – 1 3
р-н буд. № 107) – 1 3
п. 76. вул. Тимирязєва
(р-н буд. 110) – 1 2
3. Доручити заступнику голови райадміністрації-начальнику відділу економічного розвитку та підприємництва В. М. Ковпаку в установленому порядку оприлюднити та опублікувати в засобах масової інформації дане розпорядження.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райадміністрації-начальника відділу економічного розвитку та підприємництва В. М. Ковпака.

Заступник голови райадміністрації В. В. Кобиляцький