7 лютого, з нагоди свого професійного свята, Асоціація стоматологів області збиралася на науково-практичну конференцію. У заході взяли участь керівники обласної та міської влади, головлікарі комунальних і приватних стоматологічних клінік Запоріжжя та області, медичні працівники, лікарі-інтерни, студенти Запорізького національного медичного університету.

Від імені міської влади запорізьких стоматологів привітав заступник міського голови Юрій Каптюх. Він подякував професіоналам за те, що в Запоріжжі є велика кількість стоматклінік – як комунальних, так і приватних, завдяки чому створено конкурентне середовище. А це означає, що городяни мають вибір, де їм лікувати свої зуби.
Начальник управління з питань охорони здоров’я Надія Севальнєва підкреслила, що лікуватися до наших стоматологів приїжджають з інших міст України і навіть із зарубіжжя. Також вона подякувала приватним структурам за багаторічну співпрацю по програмі протезування та безкоштовного лікування ветеранів війни та малозабезпечених громадян. У рамках реалізації цього соціального проекту в обласному центрі вдалося повністю ліквідувати чергу на протезування зубів інвалідам війни.
За словами головного стоматолога Запоріжжя, головлікаря міської стоматологічної поліклініки № 4 Володимира Педченка, тільки за минулий рік у стоматологічні установи Запоріжжя за медичною допомогою звернулося півмільйона запоріжців. Він підтвердив, що Запоріжжя в Україні має імідж стоматологічного міста, а приватні стоматологи і надалі готові співпрацювати із міською владою на благо запоріжців. Він вручив заступнику мера подарунок для міста – сертифікат, по якому в цьому році 50 малозабезпечених городян зможуть полікуватися в приватних клініках міста.
Ректор Запорізького національного медичного університету Юрій Колесник відзначив, що курс стоматології в університеті почали викладати ще 10 років тому. “Зараз у Запорізькому медуніверситеті є стоматологічний факультет, рівень підготовки випускників якого дуже високий”, – сказав він.
Кращим медичним працівникам стоматологічних поліклінік Запоріжжя та області було вручено Почесні грамоти виконкому міської ради, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління з питань охорони здоров’я міської ради.