6 лютого активізувалися роботи із ремонту шляхів у місті. Так, ямковий ремонт можна було побачити в центрі міста – він проводився на перехресті пр. Леніна та вул. Української, у районі бул. Шевченка та  вул. Перемоги.


Директор КП “ЕЛУАШ” Олександр Клімов розповів, що підприємство проводить поточний ремонт пошкодженого дорожнього покриття на магістралях міста. Використовуючи сприятливу погоду, комунальне підприємство виконує аварійний ямковий ремонт запорізьких доріг. Ліквідація ям на найбільш проблемних ділянках дозволить запобігти подальшому руйнуванню дорожнього покриття та підвищити безпеку руху по запорізьких магістралях. Роботи ведуться на вулицях Діагональній, Калібровій, Південному шосе. Бригади підприємства виконують ямковий ремонт доріг з використанням бруківки в усіх районах міста. За наявних погодних умов бруківка – найкращий матеріал для ліквідації ям. Її можна застосовувати в будь-який період року. Вперше подібну технологію ліквідації ям у Запоріжжі використали два з половиною роки тому. Тоді ремонт виконали на вулиці Калібровій в Заводському районі.
“Ремонт із використанням бруківки себе виправдав. При цьому він не дорожче, ніж із використанням асфальтобетону”, – зазначила начальник дорожньо-експлуатаційної дільниці Заводського району Ольга Рой.
У Шевченківському районі “ЕЛУАШ” виконує ямковий ремонт на вулиці Димитрова. За словами виконроба дорожньо-експлуатаційної дільниці Шевченківського району Олексія Кабака, тут задіяні чотири працівники: двоє ведуть підготовчу роботу, ще двоє – укладають бруківку.
Начальник КП “ЕЛУАШ” Олександр Клімов запевнив, що використання бруківки для забивання ям для підприємства економічно вигідно. У ремонтних роботах можна задіяти меншу кількість робітників і техніки, роботи тривають цілий рік.
Міський голова Олександр Сін у понеділок на прес-конференції зазначив, що запорізькі шляховики практикують два види матеріалів для ліквідації ям: асфальт і бруківку. Є ділянки, де дорожнє полотно було відновлено плиткою і не потребує додаткового ремонту вже більше двох років. Це – вул. Північне шосе в районі заводу “Запоріжвогнетрив”, вул. Каліброва, Південне шосе.

Фото Володимира ШЕРЕМЕТА
Ремонт  на  проспекті