Люди стверджують, що останні два місяці суттєво скоротилися виплати, хоча аеропорт збільшує пасажиропотік

Співробітники запорізького аеропорту скаржаться у соцмережах на скорочення зарплат. За словами робітників, останні два місяці виплати зменшуються, незважаючи на те, що кількість рейсів та пасажирів стала більшою, ніж у 2019 році, коли ще не було карантину.

1а

“Ідуть ті, кому авіація подобалася, не дивлячись ні на що. Це говорить про конкретні проблеми. У людей зникає остання мотивація через закономірне погіршення ставлення до них же. Залишаються лише ті, кому “і так добре”, – пише у ФБ Сергій Воробйов.
З ним погоджується Вікторія Строганова, яка повідомляє, що працівники аеропорту отримують заробітну плату дедалі менше.

1аэр

“Ні в “доковідний”, ні в локдаун (коли рейсів взагалі не було) такого зрізу не було!!!! А зараз ми (причетні до досягнень нашого аеропорту) дуже раді високим показникам, але те, що другий місяць зменшується зарплата, заважає повною мірою бути щасливими за “мегарезультати” року! Та й судячи з досягнень-проблем в аеропорту немає. Рейси додалися, напрямки нові відкрилися, пасажиропотік збільшився в рази”, – каже жінка.1аэ

З чим може бути пов’язане падіння рівня зарплат – поки що неясно. Коментарів адміністрації підприємства до скарг працівників у соцмережі немає.