З метою одержання зауважень та пропозицій від підприємств, установ та організацій усіх форм власності департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради публікує повідомлення про оприлюднення проекту рішення Запорізької міської ради “Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 05.10.2011 № 83 “Про Програму приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя” з відповідним аналізом регуляторного впливу.
Вищевказаний проект буде оприлюднено на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meria.zp.ua) у розділі “Підприємцям” на сторінці “Регуляторна політика” та у газеті “Запорозька Січ” не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення у газеті “Запорозька Січ”.
Пропозиції та зауваження до проекту з відповідним аналізом регуляторного впливу надавати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради за адресою: 69037, вул. Сорок років Радянської України, 60-Б, тел.: 213–24–95, 34–33–38 протягом одного місяця з дня оприлюднення.