Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко провів нараду з питань підготовки презентації області на Міжнародному екологічному форумі “Довкілля для України”.
З 24 по 26 квітня в Києві відбудеться черговий Міжнародний екологічний форум “Довкілля для України”. Захід проводиться з 2003 року та отримує схвальні відгуки як від українських фахівців, так і від іноземних учасників. Мета форуму – інтеграція стратегії “зеленої економіки” в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України для забезпечення збалансованого розвитку держави.
– Запорізька область – одна з найбільш техногенно навантажених територій країни. Тому впровадження заходів охорони довкілля – серед пріоритетних напрямків роботи влади, реалізація яких принесла певні результати. Тож маємо добре підготуватися та гідно представити Запорізькій край на форумі, – зазначив Віктор Ємельяненко.
У його рамках також відбудеться ряд представницьких заходів. Зокрема, міжнародна науково-практична конференція “Зелена економіка”: перспективи впровадження в Україні”, всеукраїнська конференція студентів та аспірантів на тему “Збалансований розвиток України: економічні, екологічні та соціальні аспекти”, VІІ Міжнародний бізнес-форум “Політика збалансованого споживання та виробництва – основа “зеленої економіки” України” та V Міжнародна виставка “Довкілля 2012”.
Учасники наради визначили інформаційне та ілюстраційне наповнення стенду Запорізької області, який має бути підготовлений до 15 квітня.