Відкриття нового терміналу аеропорту дало старт новому життю підприємства

Міський голова Володимир Буряк, який ініціював будівництво, мав рацію: оновлений аеропорт продовжує розвиватися навіть в умовах карантину. Стає все більше нових рейсів, все більше мешканців нашого міста та сусідніх областей обирають саме запорізький аеропорт задля старту своїх подорожей.

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» продовжує нарощувати пасажиропотік. Цього жовтня він збільшився на 69% порівняно з жовтнем 2021 року. І становив 71 396 пасажирів.
Але ні про яке збільшення кількості рейсів та пасажирів не було б мови, якби в 2020 році не відкрився новий сучасний термінал. Коли міський голова Володимир Буряк ініціював будівництво, він прогнозував, що таке масштабне оновлення піде на користь і підприємству, і усьому місту. І мав рацію – після відкриття терміналу стало значно більше цікавих рейсів, які приваблюють пасажирів. І навіть в умовах карантину продовжується оновлення мапи перельотів.

Так, 15 листопада Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» зустрів перший рейс авіакомпанії SkyUp «Марса-Алам – Запоріжжя». Маршрут до нового єгипетського міста виконуватиметься до 21 березня 2022 року з періодичністю раз на тиждень (по понеділках). Із Запоріжжя виліт о 10:15, прибуття до Марса-Алам – о 14:10. У зворотному напрямку виліт о 05:25, прибуття до Запоріжжя о 09:25.OZH_SkyUp

До послуг пасажирів сучасні літаки Boeing 737. Марса-Алам стало третім єгипетським містом, куди лоукостер SkyUp буде здійснювати польоти у зимовому розкладі запорізького аеропорту (на додачу до рейсів у Хургаду та Шарм-ель-Шейх).

Розширюється і географія польотів і до інших країн світу (до Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Італії, Іспанії, Кіпру, Чехії та Чорногорії). Зазначимо, що у жовтні цього року міжнародні напрямки із запорізького аеропорту обрав 62 631 пасажир, що на 80% більше за торішній показник за аналогічний період (34 651). Внутрішніми рейсами літали 8 765 пасажирів, що на 17% більше, ніж 2020-го (тоді було 7 429).

За місяць авіакомпанії здійснили 381 рейс, на 63% більше від торішнього жовтня. Міжнародних рейсів було 233 (на 90% більше, ніж у жовтні 2020 р.) Внутрішніх – 158 (на 36% більше). До п’ятірки найпопулярніших напрямків увійшли Анталія, Стамбул, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Київ.

Читайте також: