В Запорізькій області станом на 2 квітня через бойові дії більше 62 тисяч абонентів відключені від газопостачання, майже 22 тисячі абонентів відключені від електропостачання.

За минулої доби відновлено газопостачання для 429 абонентів м. Оріхів та с. Мала Токмачка. В інших населених пунктах пошкоджені мережі планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21,6 тис. абонентів у 66 населених пунктах Запорізької області, у тому числі за минулу добу через сильний вітер порушено енергоживлення близько 200 абонентів. Одночасно за минулу добу було відновлено електропостачання с. Антонівка, де мешкає близько 100 родин.

Щодо водопостачання, то за наявною інформацією відсутнє централізоване водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.