З метою здійснення диверсійної діяльності, злочинці можуть вдаватися до пошкодження дротів телефонного зв′язку, кабелів Інтернет, встановлювати на будівлях всілякі «маячки» та «жучки», – повідомляє сайт ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Поліція застерігає жителів міста про можливі дії диверсійного характеру, пов′язані з намаганням пошкодити інфраструктуру та зв’язок на важливих об′єктах, а також в житлових будинках.

Правоохоронці просять громадян не впускати до своїх квартир незнайомих осіб під приводом полагодження чи встановлення мереж зв′язку чи Інтернет, не приймати від них жодних пропозицій!

Працівники поліції звертаються також до голів та членів правлінь ОСББ, комунальних підприємств та керуючих компаній вжити заходи по недопущенню сторонніх осіб до розташованих у будинках підвалів, дахів та технічних поверхів.

Помітивши підозрілі дії поблизу будівель – зрізання дротів, кабелів, встановлення невідомих приладів, негайно повідомляйте поліцію про подібні факти. Телефонуйте «102» або 0504529195.