В результаті санкціонованого обшуку за участі слідчих відділу поліції та працівників УБН в Запорізькій області ДБН Нацполіції вилучили у раніше судимого чоловіка понад 300 згортків з психотропною речовиною «Альфа-PVP». Після результатів експертного дослідження діям фігуранта буду надана остаточна правова кваліфікація.

В провадженні слідчих відділу поліції №3 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Провадження було відкрито за здобутою оперативною інформацією щодо мешканця Запоріжжя, який займаються збутом психотропної речовини «Альфа-PVP».

В рамках досудового розслідування правоохоронцями було зібрано матеріали, на підставі яких, ухвалою Шевченківського районного суду під процесуальним керівництвом Шевченківської окружної прокуратури призначено проведення обшуку в квартирі фігуранта.

Слідчо-оперативні заходи були проведені 18 травня. В ході обшуку, які здійснили оперативники УБН в Запорізькій області ДБН Національної поліції України спільно зі слідчими ВП № 3 Запорізького районного управління, виявили та вилучили 307 згортків з речовиною (попередньо – «Альфа-PVP»), а також чотири електронні ваги, ізолюючі стрічки та пусті зіп-пакети для фасування психотропного засобу.

____

Посилання на наш Телеграм-канал