На одному з блокпостів у Запоріжжі працівники поліції зупинили вантажний мікроавтобус “ФОРД Транзит”, з маркуванням гуманітарної організації. Проте, при перевірці кузову, правоохоронці виявили металобрухт, що перевозився фізичною особою без відповідних документів та дотримання вимог діючого законодавства. Розпочато досудове розслідування. Про подію повідомляє Відділ комунікації ГУ НП Запорізької області.

13 травня до відділу поліції №1 Запорізького районного управління ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що на одному з блокпостів у Запоріжжі поліцейські зупинили вантажний мікроавтобус “Ford Transit” під керуванням чоловіка 1982 року народження. Транспортний засіб був маркований червоним хрестом як ті, що здійснюють доставку гуманітарних товарів або надають медичні послуги. Проте, при перевірці кузову, працівники поліції виявили металобрухт, що перевозився без відповідних документів та без дотримання вимог діючого законодавства.

На місці події правоохоронці провели огляд, зафіксували необхідну інформацію та вилучили транспортний засіб, який над лобовим склом має емблему «Червоний хрест». Також вилучено у якості речових доказів металобрухт, який знаходився в кузові транспортного засобу, свідоцтво про реєстрацію автомобілю та ключи запалювання.

“14 травня дізнавачем сектору дізнання відділу поліції №1 Запорізького районного управління ГУНП в Запорізькій області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 213 «Порушення порядку здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом» Кримінального кодексу України та розпочато розслідування”, – розповів начальник відділу поліції 1 ЗРУП Олександр Гордієнко.

____

Посилання на наш Телеграм-канал