На початку весни багато людей відчувають втому, занепад сил та поганий настрій

На дворі вже майже тепло, починають розквітати перші квіти, співають птахи, але багато людей саме навесні впадають у депресію. Впродовж зими багатьох виснажують нестача сонячного світла та вітамінів, як наслідок – навесні люди постійно втомлені, пригнічені та злі.

Спеціалісти наголошують, щоб побороти депресію треба багато гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом, висипатися та збалансовано харчуватися.

Прогулянки пішки стануть не тільки гарним способом боротьби з депресією, але й допоможуть скинути декілька зайвих кілограмів. Ходіть пішки на роботу, гуляйте в парках, організовуйте піші прогулянки лісом, Хортицею, беріть з собою друзів та спілкуйтеся, влаштовуйте пікніки – тоді ніяка депресія вам не загрожує.

Не варто нехтувати повноцінним сном. Якщо є можливість відпочити вдень, приляжте на 20-30 хвилин, а у вихідні дозвольте собі поніжитися в ліжечку зайвих пару годин. Намагайтеся лягати спати без гаджетів. Якомога менше часу проводьте біля телевізору, комп’ютеру, планшету чи смартфону. Краще цей час приділити своєму хобі.

Ще психологи радять людям, які впали в депресію, створити собі позитивний штучний стрес або просто вийти з зони комфорту. Можна з’їсти щось екзотичне, зайнятися танцями чи стрибнути з парашутом.

Варто також відвідувати кінотеатри, музеї, театри, різні культурні заходи, тим паче, що в нашому місті навесні їх проходить дуже багато.

Досить важливо балувати себе будь-чим – смачною кавою з тістечком, новою сукнею чи туфлями. До речі, саме навесні слід оновити свій гардероб. “Запорозька Січ” зібрала поради відомого дизайнера щодо модних тенденцій сезону весна-літо.

Любіть себе та хваліть – це також допомагає почувати себе добре.

Нагадаємо, 31 березня Україна перейде на літній час. Як підготувати свій організм до переведення годинника, читайте тут.