У Херсоні і Херсонській області представники “Платформи “За життя” перейшли в “Опозиційний блок”

Херсонська міська і обласна партійні організації “Опозиційної платформи – За життя” у повному складі перейшли в партію “Опозиційний блок”. Причиною такого рішення став той факт, що у виборчий список “Опозиційної платформи – За життя” включили кандидатів з неоднозначною репутацією. Про це під час прес-конференції в Херсоні повідомив голова обласної організації партії “За життя” Валерій Колос.

За його словами, головною причиною рішення депутатів відразу двох організацій стала незгода партійців з кадровою політикою керівництва платформи, а також “комерціалізація” самого проекту ОПЗЖ.

-Актив партії упродовж тривалого терміну звертав увагу на те, що дії центрального керівництва партії не відповідають заявленим принципам і цілям. Про це регулярно говорили рядові члени партії, наші виборці. У нас була надія, що те, що відбувається – це тимчасове явище, його причина – це поточні труднощі, – заявив Валерій Колос.

Але після президентської кампанії ситуація погіршала. При цьому однією з головних претензій членів херсонських організацій ОПЗЖ є кадрова політика і формування списків партій для участі в парламентських виборах.

-Самоправство керівництва партії, включення “по беззаконню” в прохідну частину списку 11 людей, представників ідейного ворога Порошенка, партійна верхівка перетворилася на ракову пухлину. Сергій Льовочкін скупив у Рабиновича ряд партійних організацій. Ці люди у відкриту торгують усім – посадами, місцями в списках. За “30 серебренников” новоявлені іуди продають надії виборців, продають усе. Немає більше партії “За життя”.

Є деяке комерційне утворення, знаходитися в якому вважаємо немислимим і неприпустимим. Ми прийняли одноголосне рішення – ми покидаємо це утворення, яке Рабинович перетворив на особистий комерційний проект, і продає усіх і уся. Нам не по дорозі із зрадниками, торгашами доль і боягузами, – підкреслив Валерій Колос.

І закликав підтримати на виборах 21 липня партію “Опозиційний блок”.

Раніше про вихід з “Платформи “За життя” заявили партійні організації в Одеській і Миколаївській областях.