Партія Володимира Буряка “Єднання” та її депутати мають велику довіру людей та допомагають вирішувати різні проблеми

Депутати Партії Володимира Буряка “Єднання” відповідально ставляться до своєї роботи, допомагають запоріжцям вирішувати різноманітні проблеми, підтримують навчальні заклади. Люди бачать роботу депутатів та довіряють їм. Тому на прийоми депутатів Партії “Єднання” завжди приходить багато містян.

Так, свої лютневі прийоми у Дніпровському та Заводському районах провів депутат Запорізької обласної ради від Партії “Єднання” Кирило Єрмоленко.

“Звернень справді дуже багато. Проблеми різні – і малі, і великі, як системні, так і приватні. Найчастіше люди приходять, вже пройшовши чималий шлях до вирішення свого завдання. І зі свого боку, в рамках своїх повноважень, особисто я, та вся команда Партії Володимира Буряка «Єднання» завжди намагаємося сприяти у їх вирішенні”, – розповів депутат.273029020_7005916319450148_5698763284519742169_n
Усі звернення громадян було вислухано, зафіксовано, прийнято в роботу. Багато з них будуть вирішені найближчим часом.

“Депутаський прийом – дуже важливий канал зворотного зв’язку та можливість по-справжньому відчути настрій людей. Безумовно, тішить те, що люди охоче йдуть на пряму відверту розмову з депутатами. Але нажаль, повноважень депутата обласної ради та розміру депутатського фонду не вистачить, щоб допомогти всім у повному обсязі. Але ми завжди прагнемо відшукати найефективніші алгоритми у вирішенні проблемних питань наших співгромадян. Адже для кожної людини, яка звернулася за допомогою, саме її питання – найважливіше. І завдання депутата – допомогти!”, – підкреслює Кирило Єрмоленко.