Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Багатий, Олексій Гавріков, Михайло Молчанов.

Геннадій Рекалов

Депутати розглянули низку питань, які виносяться на наступну сесію. Головним чином вони стосуються організаційних моментів та розподілу коштів у бюджеті поточного року. Також депутати розглянули питання регламенту та депутатської діяльності. Так, за поданням комісії прийнято 10 рішень міської ради та 2 рішення міськвиконкому.
Начальник управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг Микола Петров на прохання депутата Геннадія Рекалова ознайомив депутатів із планом оновлення ринку Соцміста. Донедавна він був захаращеним та невпорядкованим місцем. Після оновлення там планується звести критий павільйон для продажу продуктів харчування (з роздягальнями та душовими), нові однотипні кіоски. Весь ринок буде відповідати санітарним нормам, стане зручним для покупців та торгівців. Підприємці, які вже мають угоди на цьому ринку, отримають оновлені місця в першу чергу. Оскільки реконструкція буде йти за кошти міського бюджету, ніяких подорожчань не має статися.
Під час розгляду питань департаменту фінансової та бюджетної політики міської ради депутатам надали інформацію про заплановану реконструкцію колекторів на вул. Українській та на перехресті пр. Металургів та вул. Рекордної (на останньому склалася аварійна ситуація). Також присутні на прохання депутата Михайла Молчанова ознайомилися із планами будівництва притулку для тварин, впорядкування території біля Концертної зали ім. М.Глинки, розташування в будівлі за адресою: пл. Профспілок, 4-го диспетчерського пункту для “швидкої допомоги” області.
Наступного року заплановано встановити 15 нових “поліцейських, що лежать”, усі вони будуть розміщені біля шкіл.