У Запоріжжі продовжено конкурс серед підприємців на краще утримання прилеглої території, який ініціював міський голова Володимир Буряк. Такий захід у нашому місті проходить вперше. Взяти участь можуть будь-які об’єкти господарювання різних форм власності, розміщені на території Запоріжжя.
Вже подано понад 30 заявок, з них 7 учасників в Олександрівському районі. Конкурс стартував 1 березня і його завершення було заплановано на 27 квітня. З кожним днем бажаючих взяти участь у конкурсі збільшується. Тому через прохання підприємців прийом заявок продовжили до 18 травня. Визначати переможців будуть 31 травня.
– Продовжується комплексне прибирання міста. Активні підприємці, які беруть участь у конкурсі і продовжують благоустрій своїх прилеглих територій, певні ремонтні роботи, озеленення, – розповів голова Олександрівської районної адміністрації Запорізької міської ради Валерій Мостовий. – Тому підприємці попросили продовжити терміни конкурсу. Ми пішли їм назустріч. Адже головне завдання конкурсу – спільними зусиллями навести порядок у місті, зробити його ще красивішим та привабливішим. Місто повинно стати кращим.IMG_9568
Учасники конкурсу в Олександрівському районі облагородили прилеглу територію, встановили нове освітлення й урни, висадили зелені насадження, виклали тротуар декоративною плиткою. Один з ресторанів-учасників працює в Олександрівському районі три роки. Як тільки власник дізнався про конкурс, вирішив взяти участь. Як зазначає підприємець, раніше тут була промзона, тому тут практично ніхто не ходив.
– Раніше ця вулиця була без освітлення, прохідність за день становила не більше 4 осіб. Вирішили привести її в порядок, зробити кращим кварталом, – розповів власник ресторанного комплексу Олександр Белюга.- Взяли участь у конкурсі, бо хочемо зробити Олександрівський район найкращим у місті. У планах – відкрити тут ще два кафе, одне з яких дитяче, а також один магазин.
Для комфорту відвідувачів виділено велику кількість місць, є літній майданчик. Працівники висадили 28 молодих дерев, встановили 16 нових урн у вигляді пінгвінів, які робилися спеціально під замовлення на запорізькому заводі, оновили фасад. На вуличному майданчику встановлена ??система зволоження повітря, яка врятує відвідувачів від спеки.
Переможців визначить спеціальна конкурсна комісія, яку очолить Володимир Буряк. Учасників конкурсу будуть оцінювати за десятьма критеріями. Особливу увагу члени журі звернуть на творчий підхід та оригінальність, зовнішній вигляд об’єкта, оформлення прилеглої території, стан периметру прилеглої до об’єкта території та об’єкти загального користування (огорожі, заїзди, тротуари), наявність зон відпочинку для дорослих і дітей, наявність та доглянутість зелених зон, сервіс у закладі та багато іншого.