Під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку Запорізької міськради депутати вирішили не розглядати проекти рішень, які будуть винесені на найближчу сесію міської ради. Адже за час засідання комісії представники виконкому та відповідних управлінь так і не з’явилися в залі, щоб ознайомити народних обранців з проектами рішень та відповісти на запитання.
Але й без того депутатам вистачило роботи – на засідання вишикувалася черга запоріжців зі своїми проблемами та потребами. Проблемами, які люди (зазвичай літні городяни) не можуть розв’язати в інших органах. Тому запоріжці йдуть до депутатів як до останньої надії.
70-річна городянка Зінаїда Лєшкова звернулася до депутатів з проханням допомогти: виконавча служба майже шість років не виконує вирок суду. У 2005 році вбили її єдиного сина. Вирок для вбивці – 10 років позбавлення волі з відшкодуванням матеріальної та моральної шкоди у розмірі 39 тисяч гривень. Але за шість років на її рахунок надійшло менше…300 гривень. На заяви до виконавчої служби і прокуратури старенька жіночка отримує відписки. Мовляв, майна у злочинця немає, а у колонії він не працює. Або взагалі її листи залишаються без відповіді. Зінаїда Данилівна вже багато років на пенсії за інвалідністю, а після вбивства сина майже не виходить із дому – залишки сил полишили самотню пенсіонерку. Жалюгідної пенсії не вистачає на ліки, їжу та сплату комунальних платежів. Останнім часом Зінаїда Данилівна майже втратила зір – потрібна коштовна операція. Як жити далі, літня запоріжанка просто не знає.
Депутат Едуард Шершньов, правник за фахом, прийнявши необхідні документи, пообіцяв розібратися з “безпорадністю” виконавчої служби у справі відшкодування матеріальної та моральної шкоди. А Денис П‘ятигорець, записавши жінку на свій депутатський прийом, наразі намагається вирішити питання щодо безплатної операції для Зінаїди Лєшкової у 3-й міськлікарні.
Комісія працювала у складі: Володимир Гунько, Віктор Острянський, Людмила Маринюк, Валерій Іванов, Денис П‘ятигорець, Едуард Шершньов та Анатолій Шульга.