Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Юрій Пелих, Дуняміл Саатов, Ігор Хмура.
На минулому засіданні комісії депутати розглядали ефективність роботи запорізького асфальтобетонного заводу, провели виїзне засідання на цьому підприємстві. Після цього пройшла зустріч голови комісії Геннадія Рекалова із міським головою Олександром Сіном. Вони також обговорили питання, чи доцільно нашому КП “ЕЛУАШ” мати власний асфальтовий завод. Мер погодився, що це питання актуальне у зв’язку з тим, що найближчим часом у Запоріжжі заплановано великий обсяг робіт з ремонту міських магістралей і внутрішньоквартальних доріг, а завод не має стати збитковим для міського бюджету. На засіданні в середу депутати вирішили створити разом із міськвиконкомом комісію, яка б розглянула доцільність відкриття заводу та умови покупки його обладнання. Від комісії з питань життєзабезпечення міста до складу комісії мають увійти депутати Михайло Молчанов та Наталія Деркач.
Також депутати розглянули звернення запорізької родини з проханням здійснити відключення від тепломережі: у квартирі через технологічні недоліки під час опалювального сезону дуже холодно, опалення практично відсутнє, але Концерн “Міські тепломережі” відмовляє у відключенні, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів.
Депутати вирішили винести це питання на обговорення сесії, бо в місті є квартири, в яких саме через технічні недоліки опалення не працює, а оплачувати цю послугу доводиться повністю. Депутат Юрій Пелих порекомендував також звернутися до юридичного відділу міськради за правовою оцінкою подібних ситуацій.
Також голова комісії Геннадій Рекалов повідомив, що днями буде докладно обговорюватися питання щодо правильності нарахування тарифів на послуги тепломереж. До діалогу вже запрошено депутатів, представників міської влади, громадські організації та товариства співвласників мешканців будинків.