4 квітня на засіданні депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Запорізької міської ради були присутні депутати Роман Петров (голова), Зоя Лимарчук, Андрій Нетреба, Віктор Петренко, Руслан Пидорич та Олексій Бірюков.
Депутати розглянули та підтримали проекти рішень Запорізької міської ради про прийняття до комунальної власності міста ділянки теплової мережі біля будівлі на вулиці Сталеварів, 28, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області; про прийняття до комунальної власності територіальної громади Запоріжжя зовнішніх теплових мереж до будівель на вулиці Мінській,10 та вулиці Трегубова,1, що є об’єктами права державної власності.
Крім цього, депутати підтримали проект рішення про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – будинкового комітету на вул. Глісерній, 18 та низку проектів рішень про зміну статусу гуртожитків на статус житлових будинків.
На засіданні комісії депутати обговорили та підтримали проекти рішень щодо об’єднання житлових та допоміжних приміщень гуртожитку в комунальну квартиру № 41 в житловому будинку на вулиці Горького,169 та вирішили аналогічне питання в житловому будинку на вул. Горького,171 (квартира № 42).
Депутатів також зацікавив проект рішення про затвердження Меморандуму про співпрацю у напрямку створення Єдиного дозвільного центру. Меморандум буде підписано головою обласної державної адміністрації та міським головою Запоріжжя. Вказаною угодою (Меморандумом), зокрема, буде врегульоване питання використання приміщення, в якому знаходиться дозвільний центр, матеріально-технічне забезпечення роботи дозвільного центру та державних адміністраторів.
“Дозвільний центр уже працює, але тепер йому необхідно надати офіційного статусу”, – зазначив голова комісії Роман Петров.
Депутат Зоя Лимарчук запропонувала колегам ознайомитися з роботою Єдиного дозвільного центру ближче та одне із засідань комісії зробити виїзним. Цю ідею депутати підтримали.