Головні критерії покупки якісної парасольки

Придбали парасольку, а вона вже під час першого ж дощу почала протікати чи зламалася від вітру? Ось те, на що треба звернути увагу, щоб забезпечити собі надійний захист від зливи.

Каркас

Найкращий матеріал для каркасу парасольки – скловолокно. Під час сильного вітру алюмінієві парасольки вигинаються в зворотню сторону та швидко ламаються. Парасольки ж зі сталі чи скловолокна тримають форму довше.

Ручка

Обирайте парасольку з ручкою-гачком або з гумовою подовженою ручкою. Такі парасольки краще триматимуться в руках та не вислизатимуть.

Спиці

У парасолі має бути мінімум 8 спиць. Якщо їх менше, купол може провисати та погано протистояти вітру. Ще один нюанс – кількість точок кріплення спиць до поверхні парасольки. Чим їх більше, тим краще.

Стрижень

Бажано, щоб стрижень був багатогранним, і чим більше цих граней, тим парасолька надійніша. Проведіть експрес-тест: відкрийте парасольку, і, тримаючи її над головою, потрусіть. Придивіться до стрижня – місця, де його блоки з’єднуються один з одним, повинні залишатися нерухомими. Якщо з’єднання «бовтаються», таку парасольку брати не варто – ручка зламається дуже швидко.

Матеріал

Не купуйте парасольки з нейлону – це недовговічний матеріал. Він швидко приходить в непридатність, вицвітає і часто линяє. Крім того, багато хто скаржиться, що після сушіння він ще й “сідає”. Оберіть парасольку з епонжу. На дотик ця тканина схожа на щільну бавовну, висихає вона буквально за 5 хвилин.

Шви

Зверніть увагу на шви парасольки. Між спицями не повинно бути ніяких просвітів та ниток, що стирчать. Крім того, зверніть увагу: в одних парасольках місця кріплення спиць нитками відкриті, а в інших – закриті спеціальними ковпачками. Останні – набагато міцніші.

Купол

Парасолька з куполом у категорії від 103 до 110 см захистить вас повністю. На вас не впаде  ні краплі, але сама парасолька, через свої великі розміри, не дуже зручна.

Читайте також: 10 способів зігрітися в холодному приміщенні