Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк розповів, що любить робити в вільний час, коли він в нього є

В інтерв’ю виданню «Запорозька Січ» мер поділився, що вільного часу в нього досить мало, та більш за все він любить відвідувати батьків у селі.

– Вільний час – це, мабуть, мрія. Найчастіше я цілий день на роботі. І не тільки день. 10-11 годин на добу. І в суботу. Залишаються десь кінець суботи та неділя. Зазвичай, це відпочинок для себе. Я вважаю, хочеш відпочити – зміни обстановку. Люблю сісти за кермо машини та з’їздити до батьків, – розповів Володимир Буряк.

А чи копає Володимир Буряк картоплю?

– Копає. І у себе копає, і у батьків. Не скажу, що це мені дуже подобається. Більше люблю доглядати за своїм садом в селі. Він у мене досить великий і дерева дають плоди, з яких я сам роблю варення. Ще в мене є собака. Звати Цезар, – поділився Володимир Буряк.

Також міський голова присвячує вільний час читанню книжок, зокрема, історичних.

– Читаючи історію, ти розумієш, що дуже багато в цьому житті повторюється. Це вже було колись. Коли ти читаєш про ту чи іншу подію, то ти зіставляєш із сьогоднішнім днем. Багато повторюється. Наша історія розвивається циклічно. Багато історій, які були, відбувалися й раніше. Тому ти дивишся, що було тоді, щоб сьогодні зробити краще, – говорить Володимир Буряк.

Повне інтерв’ю з Володимиром Буряком читайте в газеті «Запорозька Січ» від 10 жовтня.

Читайте також: Мер Запоріжжя повідомив про стан свого здоров’я