Ремонт палацу культури «Хортицький» у розпалі

Перевірити якість і темпи робіт на об’єкті приїхав представник команди міського голови Володимира Буряка, його заступник Анатолій Пустоваров.

– По програмі міського голови з розвитку культури ті спорту в Запоріжжі, на модернізацію міських будинків культури із року в рік планомірно спрямовувалися кошти міського бюджету. Так, три роки тому в ПК «Хортицький» відремонтували дах. У грудні минулого року завершили капітальний ремонт зали на 720 місць. Нинішній етап зовнішніх робіт розпочато в травні. Це перший капітальний ремонт від дня відкриття закладу в 1985 році. Звичайно, за кілька десятиліть ця будівля дуже потребувала ремонту. До того ж палац культури «Хортицький» – центр культури та дозвілля всього району. Тому ми робимо все, щоб жителям Бабурки – дітям, молоді, людям похилого віку – було комфортно тут проводити вільний час, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Директор ПК «Хортицкий» Олена Луценко розповіла, що в закладі займається майже 1000 жителів району, з яких 600 дітей. Працює 16 різноманітних дитячих гуртків, вокальні та танцювальні гуртки, циркова студія. Також є в палаці хор ветеранів.

– Коли діти повернуться з канікул, то вони і їхні батьки будуть приємно здивовані. І це буде подарунок для всіх жителів району, – сказала вона.

Ремонт розбили на декілька етапів. Спочатку замінили покрівлю, потім капітально відремонтували глядацьку залу, оновили всі необхідні інженерні мережі.

Screenshot_38

– На нинішньому етапі проводяться зовнішні роботи. Ми хочемо перетворити сіру споруду у справжній арт- об’єкт. Яскравий з далеку помітними малюнками фасад виконується за проектом київського дизайнера. Окрім того, ми зробимо благоустрій прилеглої території, облаштуємо пішохідну зону та тротуари. Бюджет всіх робот з ремонту ПК склав майже 7 млн. гривен, – уточнив Анатолій Пустоваров.

Генеральний директор фірми-підрядника ТОВ «Гарантстрой-2007» Лариса Брехар розповіла, що всього буде укладено 1400 кв. м тротуарної плитки, з яких 700 вже виклали. Необхідно також укласти 1400 кв. м. асфальту і закінчити цоколь. Ще буде декоративний парканчик. Зараз його виготовляють, а поставлять його в останню чергу. Також будуть нові лавочки і урни.

– Термін здачі об’єкту у нас – до 15 вересня. Але, думаю, до 1 вересня цю частину об’єкта ми здамо, – сказала вона.

Анатолий Пустоваров нагадав, що у місті 5 палаців культури і кожен із них капітально ремонтується. ПК «Хортицький» отримав найбільшу суму.

Screenshot_37

До речі, фонтан біля палацу , який не працює багато років, полагодити вже не реально. Тому зараз шукають рішення, що буде на його місці. Серед можливих варіантів якийсь сучасний арт-об’єкт, літня сцена або майданчик для катання на скейтах.