При Запорізькій міській раді відбулось чергове засідання комісії з питань перейменування топонімів, повідомили на сайті Запорізької міської ради.

Під час засідання його учасники розглянули клопотання щодо пропозицій перейменування низки вулиць на честь військових формувань, видатних спортсменів, історичних постатей та інших відомих діячів.

Члени робочої групи також обговорили вже запропоновані варіанти для перейменування вулиць, провулків та інших географічних назв.

Ознайомитися з пропозиціями та висловити свою думку з приводу нових назв для вулиць Виборзька, Бородінська, Ленська, Братська, Московська, Підмосковна, Москворецька, Гродненська, Новокузнецька запоріжці можуть, заповнивши гугл-форму за посиланням.

Як раніше повідомляло Суспільне, для процедури дерусифікації вулиць, площ та пам’яток, пов’язаних з періодом Російської імперії та радянською добою створили робочу групу при Департаменті культури та інформаційної політики Запорізької обласної військової адміністрації.

У складі групи — науковці, політологи, соціологи, музейники, громадські діячі, журналісти. Вони звернулися до фахівців запорізьких вищих навчальних закладів із пропозицією надати варіанти нових назв із науковим обґрунтуванням.

____

Посилання на наш Телеграм-канал