Відсьогодні стартує черговий етап послаблення карантинних заходів

Зняття обмежень діє для тих областей, які відповідають критеріям впровадження адаптивного карантину, повідомляється на сайті Кабміну. Запорізька область в їх числі.

З сьогоднішнього дня дозволяється працювати закладам культури та закладам, які надають послуги з розміщення (бази відпочинку, готелі, санаторії), а також проводити культурно-мистецькі заходи. Однак робота дитячих таборів залишається поки що під забороною.

Відкриття закладів дозволяється за умов дотримання санітарних правил та соціальної дистанції. Обов’язковим залишається температурний скринінг,наявність у вільному доступі дезінфекторів, і працівники, і відвідувачі повинні бути в масках або респіраторах. Щоб уникнути черг, у базах відпочинку рекомендується передбачити попередню онлайн-реєстрацію відвідувачів та харчування в номерах або на літніх майданчиках та всередині приміщень за умови не більше 4 людей за столом.

Що стосується проведення культурно-масових заходів, то тут також діє низка обмежень. Заборонена організація фан-зон, місця проведення заходів під відкритим небом повинні бути огороджені, а пунктів пропуску має бути достатньо, щоб не створювати черг. Кількість відвідувачів повинна розраховуватись з урахуванням не більше однієї особи на 5 кв м, а у приміщеннях – лише на сидячих місцях. Відстань між стільцями або столиками повинна бути не менш як 1,5 метра, за столом можуть перебувати не більше 4 людей.

Читайте також: У Запоріжжі виявили нові випадки коронавірусу