На Каховському та Дніпровському водосховищах завершилась нерестова заборона на вилов риби

Про це повідомляється на сайті управління державного агенства рибного господарства в Запорізькій області. Дозволяється риболовля з берега та з човна вудками всіх видів та спінінгом з блешнею. При цьому загальна кількість гачків не повинна бути більше п’яти.

За добу можна виловити не більше 3 кг. При цьому існують норми щодо мінімального розміру риби, яку можна брати в улов. Якщо це сом, то не менше 70 см, судак – від 42 см, щука – 35 см, лящ – 32 см, короп – 25 см. Вилов молодняку може складати не більше 30% від загального улову. Не лімітуються за розміром бички, сріблястий карась та окунь.

За порушення правил любительської та спортивної риболовлі передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Так, риболовля з гідроспоруд (Арковий міст, гребля Дніпро-ГЕС) загрожує попередженням або штрафом від 34-170 грн. Лов риби на елекровудку, сітку, “павука” загрожує штрафом 340-680 грн з конфіскацією знаряддя риболовлі. Також порушник повинен буде сплатити за кожну виловлену рибину окремо.

Нагадаємо, окрім Каховського та Дніпровського водосховищ, в регіоні є безліч ставків, де можна наловити різної риби до власного столу.

Читайте також: Як жінка риболовлю облагороджує