В Запоріжжі, на бульварі Шевченка, розгорнулися масштабні роботи з оновлення газонів. Тут фахівці КРСП «Зеленбуд», прямо з фури укладають новенький, живий рулонний газон. Планується до кінця тижня повністю оновити зелені зони на ділянці бульвару Шевченка від проспекту Соборного до вулиці Леоніда Жаботинського. Обсяг робіт близько 1800 кв. м завезеного, зеленого газону.

-У цьому році, в рамках міської програми з озеленення, заплановано оновити газони на бульварі Шевченка, також у пам’ятних місцях загальною площею 2,5 тис. кв. м, – говорить директор КРСП «Зеленбуд» Олексій Анохін. – Весь проект, з урахуванням доставки газону і всіх робіт, обійшовся місту близько 300 тисяч гривень. Рулонний газон вирощений на полях Дніпропетровської області. Це двурічний газон, який адаптований до кліматичних умов Запоріжжя. Також укладання рулонного газону є одним з методів боротьби з карантинними рослинами. Бо виконується заміна старого грунту і повна заміна трав, – підкреслив він.

А от працівник «Зеленбуду» Ірина Олійник розповіла що, не таке складне було укладання самого газону, як підготовка землі до цього. Бо ж, спершу, потрібно було зняли стару дернину, яку вже забив бур’ян, потім перекопати землю, розрівняти її граблями до ідеально рівного стану – далі працювати з газоном легше.

– Такий газон повинен простояти довго. На моїй пам’яті подібний до цього, на Райдузі, клали років 10 назад, і він все ще стоїть, – резюмувала вона.