Cьогодні вночі окупантами були обстріляні мирні житлові квартали у місті Пологи. Серед постраждалих – 12-річна дитина, яку терміново прооперували.

Дуже інтенсивні обстріли відбувалися й по місту Гуляйполе, по якому гатили більше 5 годин із різнокаліберної зброї, у тому числі і з Градів. Точилися бої у передмісті Оріхова. Наразі уточнюються втрати серед населення та інфраструктури.

Наші війська дають відсіч. Про це повідомляє офіційний сайт ЗОВА.

За словами Сергія Ярмака, голови Гуляйпільської міської громади, щоденно йдуть обстріли у м. Гуляйполе та на території громади. Цієї ночі велись обстріли градами та фосфорними бомбами. Понівечені житлові будинки, об’єкти соціальної сфери. На жаль, війна йде не з військовими, а з мирним населенням.

Але влада продовжує працювати: за підтримки волонтерів та обласної військової адміністрації продовжуємо видавати гуманітарну допомогу. В першу чергу, продукти харчування, які можна тривалий час зберігати (крупи, макарони, консерви, олія), бо на території громади вже більше місяця відсутнє електропостачання, а частина громади без газопостачання. За допомогою генераторів ми підтримуємо роботу мобільного зв’язку та лікарню, яка працює. Щоденно жителі громади мають можливість централізовано евакуюватися, назад у громаду автобуси доставляють гуманітарні вантажі.