Молодіжний фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад» вже 25 років  відкриває таланти по всій області. І цієї осені проводиться огляд творчості молодих, започаткований обласним центром молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Нагадаємо, метою конкурсу є підтримка та розвиток творчого потенціалу молоді  Запорізького краю,  популяризація української культури. «Зорепад» по праву називають кузнею молодих талантів. Адже за часи його існування організатори «запалили» майже 65 тисяч нових «зірочок» у кожному районі, місті та селі області. Фестиваль допомагає обдарованій молодій людині вийти на велику сцену, проявити себе і розкрити творчі можливості, щоб надалі впевнено відчувати себе на всеукраїнських та міжнародних сценах. Свого часу із участі в «Зорепаді» починали творчий шлях такі нині відомі співаки, як Олександр Панайотов, Тетяна Недєльська, Олена Кучер (Alyosha), Василь Лагай, Вадим Федоров (дядя Вадя).

І цього року організатори запрошують усіх бажаючих запалити свої імена на небосхилі ювілейного «Зорепаду». За додатковою інформацією можна звертатися до обласного центру молоді за телефоном: 233-71-58, 233-61-78.