Членкиня земельної комісії зацікавилася проблемною земельною ділянкою під колишнім рестораном, а не сквером, який відстояла громада

Ми повідомляли, що у Запоріжжі за допомогою численних судових розглядів громаді вдалося відстояти сквер Яланського, який багато років тому передали в оренду фірмі, пов’язаній із Володимиром Кальцевим (нардеп від ОПЗЖ).

Проте секретар міськради Анатолій Куртєв, який тимчасово виконує обов’язки мера, підписав на це скаргу. А потім взагалі дезінформував містян, заявивши, що нібито доведеться повернути гроші фірмі за оренду землі, якщо договір буде розірвано. Журналісти впіймали чиновника на маніпуляції у цьому.

Цікаво, що зараз колега Куртєва за партією “Слуга народу” Регіна Харченко зайнялася проблемною ділянкою під колишнім рестораном “Росія” (ця територія давно занедбана – ред.).

“Законом закріплено можливість примусового припинення прав на земельну ділянку (ст. 143 ЗК України) у судовому порядку у разі використання земельної ділянки за цільовим призначенням”, – пише депутатка у себе у ФБ.

“А юридичний аналіз щодо поточної ситуації зі сквером Яланського проводити не хочеться, щоб із ОПЗЖ не лаятися?”, – запитав депутатку журналіст-розслідувач Сергій Сидоров.

“Не моє питання”, – відповіла Регіна Харченко. Хоча вона є членкинею земельної комісії міськради, і ситуація по скверу Яланського як раз “її питання”.

Цікаво виходить, розірвати договір по ділянці під рестораном можна, а по ділянці скверу – ні?