Тимчасово виконуючий обов’язки голови Запоріжжя розпорядився направити до Верховного суду скаргу на рішення Апеляційного суду щодо повернення місту скверу Яланського 

У Запоріжжі кілька років тягнеться історія з передачею ділянки під сквером Яланського в оренду фірмі «ЛЕНД ДИВЕЛОПМЕНТ», що належить одіозному бізнесменові Володимиру Кальцеву. Цю землю він примудрився отримати ще в «карташовські часи» і тривалий час тяглися судові позови громади за повернення скверу місту. І ось 13 грудня 2021 року Запорізький Апеляційний суд ухвалив історичне рішення визнати недійсними договори оренди землі від 17.07.2009, укладені між Запорізькою міською радою та ТОВ «ЛЕНД ДИВЕЛОПМЕНТ». Простіше кажучи, ухвалив забрати ділянку у Кальцева.

Але вже 22 грудня в. о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв розпорядився оскаржити рішення Апеляційного суду та направити до Верховного суду скаргу, щоб не повертати сквер Яланського громаді. На підготовку скарги із міського бюджету буде витрачено 3 тис. грн.

иск

Зазначимо, що в. о. мера представляє партію «Слуга народу», а бізнесмен-депутат Володимир Кальцев – ОПЗЖ, яка нібито перебуває у конфлікті з партією влади. З незрозумілих причин «слуга народу» Куртєв захищає нардепа ОПЗЖ. Можливо, тому, що у Запорізькій міськраді партії «Слуга народу» та ОПЗЖ перебувають у коаліції, до якої приєдналася і «Європейська Солідарність».

 

Головне фото зі сторинці Анатолія Куртєва у Facebook