Найвищі зарплати в Запорізькій області – у працівників добувної промисловості та розроблення кар’єрів

Як повідомляє Головне управління статистики Запорізької області, спеціалісти цієї сфери у січні-травні заробляли більше 17 тис. грн. На другому місті – металурги, виробники меблів та спеціалісти з ремонту і монтажу машин та устаткування. Їх заробітна плата була трохи менша за 17 тис. грн. Замикають трійку ті, хто працює в сфері постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря з щомісячною зарплатою в 16 тис. грн.

Найнижчу заробітну плату отримували працівники текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, сфери нерухомості та харчування, а також сільського, лісового та рибного господарств.

Разом з тим, цього року запорізькі роботодавці частіше шукали кваліфікованих робітників з інструментом. Найменший попит спостерігався на працівників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства.

Наприкінці весни збільшився попит на спеціалістів законодавчої сфери, вищих державних службовців, керівників, менеджерів, людей без професій, технічних службовців, а також працівників сфери торгівлі та послуг.

Нагадаємо, зарплати запоріжців більші за середню по країні.

Читайте також: У запоріжців почали зменшуватися борги за комуналку.