Останні чотири роки Запоріжжя впевнено змінюється

Про це розповів представник команди Володимира Буряка, його заступник Анатолій Пустоваров під час зустрічі з мешканцями Вознесенівського та Хортицького районів у концертному залі ім. Глінки. Він також поділився планами міської влади на майбутнє.

– Мені приємно у залі бачити багато знайомих облич, друзів, з якими я працюю не перший рік. Вдячний за те, що у такий відповідальний день ви поряд. Для мене, як для людини, яка вже четвертий рік працює у місцевому самоврядуванні, зрозуміло, що це дуже відповідально. За цей час ми вже реалізували багато проектів.

Тепер складно зупинитися. Я прийняв пропозицію від Володимира Буряка, щоб посилити позиції місцевого самоуправління Запоріжжя і на державному рівні. Адже держава за цей час нічого не зробила для нашого міста. За ці 4 роки зроблено вже багато, але потрібно більше, – сказав Анатолій Пустоваров.

За цей час у місті завершується будівництво нового терміналу міжнародного аеропорту. По місту їздять великі автобуси, запоріжці відпочивають в оновлених парках та скверах.

Анатолій Пустоваров відповідає за гуманітарний блок питань: соціальний захист, медицину, освіту, культуру, туризм, спорт та інше. За останні роки відремонтували міські лікарні та школи. Закуповується та встановлюється сучасне медичне обладнання.

Оновлюється матеріально-технічна база загальноосвітніх, спортивних та музичних шкіл. Створена міська футбольна команда, таким чином збережена футбольна команда «Металург». Регулярно проводяться фестивалі та міські концерти.

– Я йду у парламент для того, щоб принести у світ мир, стабільність і розвиток! Йду перемогти ненависть, дурість, бідність! – наголосив Анатолій Пустоваров. – Впевнений, що саме ці питання турбують кожного. Ми зможемо вирішити ці проблеми, адже Україна єдина країна. Команда міського голови об’єднується, щоб принести в Запоріжжя розвиток, на який розраховує кожен запоріжець. Ми повинні вдихнути повітря країни, яка розвивається, яка турбується про своїх ветеранів та пенсіонерів. Країна, яка розвивається в усіх галузях. Я усім вдячний за підтримку.

Ветеранські, чорнобильські організації, афганці, вчителі, медики, молодь Вознесенівського та Хортицького районів підтримали Анатолія Пустоварова та взяли з нього зобов’язання відстоювати їх інтереси в парламенті.