У Запоріжжі розпочалася підготовка до нового опалювального сезону.

Для цього фахівці концерну «МТМ» провели на тепломережах випробування і виявили там велику кількість ушкоджень. Лише на одній котельні, яка знаходиться на вулиці Нахімова, потрібно замінити майже 500 метрів труб.

Тож роботи у концерну багато і на її виконання потрібно чималу часу. Але в умовах війни цей процес затягується.

Через мобілізацію частини фахівців зараз у роботах задіяно менше спеціалістів, ніж у мирний час. До того ж на процес ремонту впливає обмеження по паливу. На цей час концерн має лише 75 відсотків від тієї кількості палива, яка потрібна на весь період підготовки.

Для того, щоб зробити це належним чином, з урахуванням усіх озвучених проблемних питань, у концерні «МТМ» вважають можливим розпочати роботу котелень з 20 серпня. Не зважаючи на усі складні обставини, комунальники докладають максимум зусиль до того, щоб виконати ремонтні роботи якнайшвидше.

Якщо їм вдасться завершити відновлення тепломереж раніше запланованого терміну, то й гаряче водопостачання в оселях містян буде відновлено раніше.

Також міська влада закликала запоріжців розглянути альтернативні засоби нагріву води – бойлери.

Зараз йде війна, і спрогнозувати коли і куди може «прилетіти» – неможливо. Тому важливо не залежати від постачальників енергоносіїв. Щоб зробити це, достатньо встановити вдома водонагрівач. Це питання вирішують на рівні міських комунальних закладів. Вже забезпечили бойлерами лікарні та вже почали встановлювати нагрівачі у школах та дитячих садках.

За прогнозами, наступний опалювальний сезон може бути дуже складним для усієї країни.

____

Посилання на наш Телеграм-канал