У місті продовжується капітальний ремонт доріг

Вже почали заміну асфальтного покриття у Дніпровському районі по вулиці Зерновій. Тут роками не робили ремонт доріг і з часом з’явилися глибокі ями. Всього на цій ділянці потрібно замінити 4 тис. кв. м. покриття. Перевірити хід робіт приїхав особисто міський голова Володимир Буряк та
представник його команди, депутат облради Віктор Бусько.

– Ця дорога була повністю розбитою. Досить довго їй не приділялося жодної уваги, були скарги від мешканців. Тому це одна з перших доріг приватного сектору, в якій розпочали замінювати асфальтне покриття, замінювати бордюри, – сказав Володимир Буряк.

Screenshot_15

Володимир Буряк наголосив, що цього року у Запоріжжі благоустрій приватного сектора виділили в окрему програму, у тому числі і ремонт доріг. Через брак коштів місто не може зробити необхідний ремонт усього необхідного. Міські дороги ремонтують лише за кошти міського бюджету. Місто не отримує державних субвенцій на ці цілі. Віктор Бусько підкреслив, що необхідно відремонтувати якомога більше дорожнього покриття.

– В першу чергу, гроші, які є в бюджеті, потрібно освоїти. Зараз температурний режим і погодні умови дозволяють виконати усі заплановані ремонти доріг. Сьогодні перевірили хід робіт на Зерновій. Паралельно пройшлися по внутрішньоквартальним дорогам, приватному сектору. Зараз більше 30% доріг потребує ремонту. Є міська програма з розвитку приватного сектору, – сказав Віктор Бусько. – Серед проблем – несправедливе розподілення коштів. І нам необхідна додаткова субвенція, щоб закрити усі питання.

З початку року в місті вже відремонтовано близько 86 тис. кв. м. дорожнього покриття. Сюди входить середній ремонт міських магістралей, поточний ремонт доріг, ремонт внутрішньоквартальних доріг. Також вже відремонтовано близько 7,5 тисяч квадратних метрів тротуарів.

Зазначимо, що програма з ремонту доріг в місті реалізується з 2016 року. За цей час відремонтовано близько 2 мільйонів квадратних метрів дорожнього покриття.