Особливу увагу наступного року приділятимуть покращенню благоустрою та інфраструктури міста

Сьогодні відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради. На початку засідання мер Володимир Буряк подякував усім за співпрацю та нагадав, що 19 грудня в Запоріжжі традиційно розпочинається марафон новорічних святкувань. Цього дня на площах Маяковського та Фестивальній урочисто відкриють головні ялинки міста та області. Також, на площі Маяковського працюватиме будиночок Святого Миколая. Ця локація користується неабияким попитом – загадувати бажання новорічному дідусеві полюбляють не лише діти, а й дорослі. Крім того, на площі Фестивальній працюватиме льодова ковзанка, а на бульварі Шевченка відкриють оновлене новорічне містечко з фотозонами, святковою ілюмінацією, та смаколиками.

Що стосується програм, які фінансуватимуться наступного року, то, зважаючи на дефіцит та недофінансування з держбюджету, основну увагу буде приділено покриттю захищених статей, підтримці комунальних підприємств та пільгових категорій громадян. Зокрема, на 200 гривень збільшиться розмір адресної цільової допомоги містянам.

Також, значні кошти наступного року будуть направлені на розвиток інфраструктури та благоустрою міста. Саме ці напрямки серед найбільш пріоритетних назвали містяни під час опитування «Формуємо бюджет разом», яке проводилось у Запоріжжі в жовті.

Крім того, члени міськвиконкому розглянули питання виділення житла двірникам комунальних підприємств, працівникам поліції та суду,  а також внесли зміни в рух міських автобусів та затвердили зупинки на пр. Металургів, по вул. Українській та вул. Фортечній.

Читайте також: Мер Запоріжжя запросив усіх на святкування новорічних свят